Земље без виза за Русију

Које земље су без виза за Русију?

Ове земље су без визе за Русију: Албанија (љети), Антигва и Барбуда, Аргентина, Јерменија, Азербејџан, Бахами, Барбадос, Белорусија, Боливија, Босна и Херцеговина, Боцвана, Бразил, Брунеј, Чиле, Колумбија, Кукова острва , Костарика, Куба, Доминика, Доминиканска Република, Еквадор, Ел Салвадор, Есватини,

opširnije